O COMATEX

COMATEX je výrobce a dodavatel textilií především z mikrovlákna, který patří ke skupině společností se sídlem v České republice, Číně a Hong Kongu.

Soustředí se na výrobu textilií za použití různých vláken, konstrukcí, šířek a konečných úprav tak, aby bylo dosaženo odpovídajících parametrů pro konečné použití.

Textilie COMATEX používají naši zákazníci zejména k výrobě ložních výrobků a to prošívaných přikrývek a polštářů.

Naším posláním je vývoj nových typů textilií, výroba a prodej textilií pro výrobu ložních výrobků pro zdravé spaní. Naši práci děláme s péčí a cílem uspokojit potřeby našich zákazníků. Textilie vyvíjíme a vyrábíme podle nejnovějších trendů. 

 

O společnosti COMATEX  v několika bodech:

Naším posláním je vývoj nových typů textilií, výroba a prodej textilií pro výrobu ložních výrobků pro zdravé spaní. Naši práci děláme s péčí a cílem uspokojit potřeby našich zákazníků. Textilní materiály vyvíjíme a vyrábíme podle nejnovějších trendů. Naše produkty jsou zaměřeny pro následující obory a oblasti použití:   

 

  • Textilie - pro výrobu textilních ložních výrobků pro kvalitní spánek

    Bílé / barvené / potištěné / embos / finálně upravené k docílení požadovaných vlastností          

  • Textilie - pro výrobu textilních ložních výrobků pro nemocnice, zdravotnická zařízení       

    Bílé / barvené / potištěné / embos / finálně upravené k docílení požadovaných vlastností  

  • Textilie - pro výrobu textilních ložních výrobků pro hotely  

    Bílé / barvené / potištěné / embos / finálně upravené k docílení požadovaných vlastností 

Heslo naší společnosti: „Vývoj-Kvalita-Garance" není pro zaměstnance nejen pouhým heslem, ale hlavním cílem k dlouhodobému uspokojování potřeb našich zákazníků a naplnění podstaty existence a fungování společnosti.

Kontinuálním vylepšováním pracovních procesů zvyšujeme kvalitu výrobků a poskytovaných služeb. Investice do vývoje, nejmodernějšího vybavení, nových technologií, certifikací, rozšiřování a zlepšování firemního zázemí a v neposlední řadě do rozvoje a vzdělávání našich zaměstnanců.

Poskytované služby a kvalita námi dodávaných materiálů se staly vyhledávanými artikly na evropských trzích. Společnost disponuje týmem pracovitých a nadšených lidí, kteří mají společný cíl, pracují profesionálně v souladu se současnými trendy. Ekonomický růst a ambice do budoucna nás vedou ke stálému rozšiřování obchodní působnosti a posilování obchodního jména.

Spolupráci s našimi partnery nevnímáme jako boj, kdy jedna strana zvítězí a druhá zůstává poražená. Prosazujeme tzv. win-win strategii. Obchodní partnerské vztahy budujeme na spolehlivosti, serióznosti, čestnosti.

Nejvyšším cílem společnosti COMATEX jsou dlouhodobě spokojení zákazníci, kteří jsou pro nás velkou motivací a výzvou. Tomuto „prostému", avšak velice důležitému cíli podřizujeme veškeré firemní strategie a rozhodnutí.Heslo naší společnosti: „Vývoj-Kvalita-Garance" není pro zaměstnance nejen pouhým heslem, ale hlavním cílem k dlouhodobému uspokojování potřeb našich zákazníků a naplnění podstaty existence a fungování společnosti.