SILVER Active Fabric™

SILVER Active Fabric™ - Hlavní předností této tkaniny je výborná antibakteriální funkčnost, kterou tkanině dodává antibakteriální úprava s aktivními ionty stříbra. Tato úprava působí proti plísním, bakteriím a možnému zápachu.

Tkanina je vyráběná inovativní technologií, z tzv. polyesterových mikrovláken. Mikrovlákna mají poloviční průměr, než vlákna hedvábná, pro představu: lidský vlas je desetkrát silnější než mikrovlákno. Svým charakterem tato tkanina velice připomíná přírodní hedvábí.

Extra jemné složení dodává tkanině extra příjemný pocit při doteku, je lehká, vysoce absorpční, přitom velice hustá a nemačkavá. Tkanina odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku, velké množství pórů umožňuje snadné odpařování potu. V horku ochladí, v zimě zahřeje.

SILVER Active Fabric™ je opatřena finální úpravou, která dodává tkanině výjimečné vlastnosti. Tkanina je opatřena antibakteriální úprava s aktivními ionty stříbra. Tato úprava dodává tkanině výbornou antibakteriální funkčnost. Stříbro bojuje s bakteriemi od starověku až po současnost.

Ve starověkém Řecku a Římě, byly stříbrné mince umístěné do nádob na mléko, aby mléko čerstvé. Dokonce i dnes se používají chirurgické postříbřené nástroje a obvazy se stříbrem podporovat rány hojí. Tkanina je speciálně vyvinutá k výrobě ložního textilu, zejména prošívaných přikrývek a polštářů. Výrobky z tkaniny SILVER Active Fabric™ vám zaručí výjimečně svěží pocit čistoty.